ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

Οι αγωνιστικές της Γ' Εθνικής όπως διαμορφώθηκαν μετά την πραγματοποίηση της κλήρωσης την Τρίτη το πρωί (08/09) στα γραφεία της ΕΠΟ.

Όλο το πρόγραμμα του κρητικού ομίλου παρακάτω:

1η αγωνιστική  – 16η αγωνιστική

Γιούχτας  – Αστέρας Ρεθύμνου

ΑΟ Παλαιόχωρας  – Ρεπό

ΑΟ Αγίου Νικολάου  – Άρης Σούδας

Αλμυρός Γαζίου  – Αναγέννηση Ιεράπετρας

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  – Άρης Ρεθύμνου

ΑΕ Νεάπολης  – ΠΟΑ

ΑΟ Πόρου  – Ηρόδοτος

Ρεθυμνιακός  – ΑΟ Δαμάστας

2η αγωνιστική  – 17η αγωνιστική

ΑΟ Παλαιόχωρας  – Γιούχτας

Αστέρας Ρεθύμνου  – ΑΟ Αγίου Νικολάου

Ρεπό  – Αλμυρός Γαζίου

Άρης Σούδας  – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Αναγέννηση Ιεράπετρας  – ΑΕ Νεάπολης

Άρης Ρεθύμνου  – ΑΟ Πόρου

ΠΟΑ  – ΑΟ Δαμάστας

Ηρόδοτος  – Ρεθυμνιακός

3η αγωνιστική – 18η αγωνιστική

Γιούχτας  – ΑΟ Αγίου Νικολάου

Αλμυρός Γαζίου  – ΑΟ Παλαιόχωρας

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  – Αστέρας Ρεθύμνου

ΑΕ Νεάπολης  – Ρεπό

ΑΟ Πόρου  – Άρης Σούδας

ΑΟ Δαμάστας  – Αναγέννηση Ιεράπετρας

Ρεθυμνιακός  – Άρης Ρεθύμνου

ΠΟΑ  – Ηρόδοτος

4η αγωνιστική – 19η αγωνιστική

Αλμυρός Γαζίου  – Γιούχτας

ΑΟ Αγίου Νικολάου  – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΑΟ Παλαιόχωρας  – ΑΕ Νεάπολης

Αστέρας Ρεθύμνου  – ΑΟ Πόρου

Ρεπό  – ΑΟ Δαμάστας

Άρης Σούδας  – Ρεθυμνιακός

Αναγέννηση Ιεράπετρας  – Ηρόδοτος

Άρης Ρεθύμνου  – ΠΟΑ

5η αγωνιστική – 20η αγωνιστική

Γιούχτας  – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΑΕ Νεάπολης  – Αλμυρός Γαζίου

ΑΟ Πόρου  – ΑΟ Αγίου Νικολάου

ΑΟ Δαμάστας  – ΑΟ Παλαιόχωρας

Ρεθυμνιακός  – Αστέρας Ρεθύμνου

Ηρόδοτος  – Ρεπό

ΠΟΑ  – Άρης Σούδας

Αναγέννηση Ιεράπετρας  – Άρης Ρεθύμνου

6η αγωνιστική – 21η αγωνιστική

ΑΕ Νεάπολης  – Γιούχτας

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  – ΑΟ Πόρου

Αλμυρός Γαζίου  – ΑΟ Δαμάστας

ΑΟ Αγίου Νικολάου  – Ρεθυμνιακός

ΑΟ Παλαιόχωρας  – Ηρόδοτος

Αστέρας Ρεθύμνου  – ΠΟΑ

Ρεπό  – Άρης Ρεθύμνου

Άρης Σούδας  – Αναγέννηση Ιεράπετρας

7η αγωνιστική – 22η αγωνιστική

Γιούχτας  – ΑΟ Πόρου

ΑΟ Δαμάστας  – ΑΕ Νεάπολης

Ρεθυμνιακός  – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ηρόδοτος  – Αλμυρός Γαζίου

ΠΟΑ  – ΑΟ Αγίου Νικολάου

Άρης Ρεθύμνου  – ΑΟ Παλαιόχωρας

Αναγέννηση Ιεράπετρας  – Αστέρας Ρεθύμνου

Ρεπό  – Άρης Σούδας

8η αγωνιστική – 23η αγωνιστική

ΑΟ Δαμάστας  – Γιούχτας

ΑΟ Πόρου  – Ρεθυμνιακός

ΑΕ Νεάπολης  – Ηρόδοτος

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  – ΠΟΑ

Αλμυρός Γαζίου  – Άρης Ρεθύμνου

ΑΟ Αγίου Νικολάου  – Αναγέννηση Ιεράπετρας

ΑΟ Παλαιόχωρας  – Άρης Σούδας

Αστέρας Ρεθύμνου  – Ρεπό

9η αγωνιστική – 24η αγωνιστική

Γιούχτας  – Ρεθυμνιακός

Ηρόδοτος  – ΑΟ Δαμάστας

ΠΟΑ  – ΑΟ Πόρου

Άρης Ρεθύμνου  – ΑΕ Νεάπολης

Αναγέννηση Ιεράπετρας  – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Άρης Σούδας  – Αλμυρός Γαζίου

Ρεπό  – ΑΟ Αγίου Νικολάου

Αστέρας Ρεθύμνου  – ΑΟ Παλαιόχωρας

10η αγωνιστική – 25η αγωνιστική

Ηρόδοτος  – Γιούχτας

Ρεθυμνιακός  – ΠΟΑ

ΑΟ Δαμάστας  – Άρης Ρεθύμνου

ΑΟ Πόρου  – Αναγέννηση Ιεράπετρας

ΑΕ Νεάπολης  – Άρης Σούδας

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  – Ρεπό

Αλμυρός Γαζίου  – Αστέρας Ρεθύμνου

ΑΟ Αγίου Νικολάου  – ΑΟ Παλαιόχωρας

11η αγωνιστική – 26η αγωνιστική

Γιούχτας  – ΠΟΑ

Άρης Ρεθύμνου  – Ηρόδοτος

Αναγέννηση Ιεράπετρας  – Ρεθυμνιακός

Άρης Σούδας  – ΑΟ Δαμάστας

Ρεπό  – ΑΟ Πόρου

Αστέρας Ρεθύμνου  – ΑΕ Νεάπολης

ΑΟ Παλαιόχωρας  – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΑΟ Αγίου Νικολάου  – Αλμυρός Γαζίου

12η αγωνιστική – 27η αγωνιστική

Άρης Ρεθύμνου  – Γιούχτας

ΠΟΑ  – Αναγέννηση Ιεράπετρας

Ηρόδοτος  – Άρης Σούδας

Ρεθυμνιακός  – Ρεπό

ΑΟ Δαμάστας  – Αστέρας Ρεθύμνου

ΑΟ Πόρου  – ΑΟ Παλαιόχωρας

ΑΕ Νεάπολης  – ΑΟ Αγίου Νικολάου

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  – Αλμυρός Γαζίου

13η αγωνιστική – 28η αγωνιστική

Γιούχτας  – Αναγέννηση Ιεράπετρας

Άρης Σούδας  – Άρης Ρεθύμνου

Ρεπό  – ΠΟΑ

Αστέρας Ρεθύμνου  – Ηρόδοτος

ΑΟ Παλαιόχωρας  – Ρεθυμνιακός

ΑΟ Αγίου Νικολάου  – ΑΟ Δαμάστας

Αλμυρός Γαζίου  – ΑΟ Πόρου

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  – ΑΕ Νεάπολης

14η αγωνιστική – 29η αγωνιστική

Άρης Σούδας  – Γιούχτας

Αναγέννηση Ιεράπετρας  – Ρεπό

Άρης Ρεθύμνου  – Αστέρας Ρεθύμνου

ΠΟΑ  – ΑΟ Παλαιόχωρας

Ηρόδοτος  – ΑΟ Αγίου Νικολάου

Ρεθυμνιακός  – Αλμυρός Γαζίου

ΑΟ Δαμάστας  – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΑΟ Πόρου  – ΑΕ Νεάπολης

15η αγωνιστική – 30η αγωνιστική

Γιούχτας  – Ρεπό

Αστέρας Ρεθύμνου  – Άρης Σούδας

ΑΟ Παλαιόχωρας  – Αναγέννηση Ιεράπετρας

ΑΟ Αγίου Νικολάου  – Άρης Ρεθύμνου

Αλμυρός Γαζίου  – ΠΟΑ

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  – Ηρόδοτος

ΑΕ Νεάπολης  – Ρεθυμνιακός

ΑΟ Πόρου  – ΑΟ Δαμάστας

Top